sobota 13. ledna 2018

B.U. - Absolute me


Ahoj,
dneska bych vám ráda představila řadu parfémů značky B.U., která si mě hned získala. V sadě je Toaletní voda, deodorant ve spreji a deosprej, všechny produkty jsou v parfemaci Absoute Me.B.U. neboli Be Yourself (což v překladu znamená "Buď sám sebou"), vyrábí vůně pro sebevědomé dívky. Musím uznat, že tahle vůně je velmi krásná, jemné a není vlezlá.

Vůně je svěží květinová se sladkým závěrem, hodící se k mladým ženám/dívkám jak do školy, tak i na kafe s kamarádkou nebo na rande. Vůně vydrží na pokožce dobře cítit půl den, poté bych to přestříkla znovu, ale i když vůni neosvěžíte, můžete ji cítit celý den, i když s menší intenzitou.

A z čeho, že je vůně složena? Hlava vůně je složena z jablka, hrušky a mandarinky. Velmi mě potěšilo, že všechny tyhle složky jsou v parfému cítit. Srdce je tvořeno z frézie, fialky a, santalového dřeva. A základ parfému je složen pyžmem, karamelem a jantarem.Co se týče vzhledu balení, jsem mile překvapena. Vzhled se mi velmi líbí. Proužky spolu s květy a stříbrnou barvou vypadají elegantně. Rovněž se mi líbí, že voňavka má své "ochranné" balení v plechovce.

I deodorant této sady musím pochválit. Splňuje všechno co by měl deodorant umět a na pokožce vydrží dlouho.
Řadu vůně Absolute me vám můžu pouze doporučit. Naprosto mě nadchla a cenově se vyrovná i drahým parfémům. :) Tato vůně je jedním z důvodů proč se těším na jaro, kdy tuto vůni zase vytáhnu.Jaký používáte parfém Vy? Zkoušeli jste nějaké vůně B.U.?

1 komentář: